Odzież pracownicza producent odzieży Rudek

Odzież pracownicza RUDEK

Obowiązkiem szefa jest wyposażenie pracujących w jego firmie osób w niezbędną odzież dla pracowników. Jeśli chodzi o to, jaka powinna ona być – wiele zależy od warunków, w jakich wykonywane są zadania oraz samego zakresu obowiązków. Na przykład praca na magazynie wysokiego składowania niesie za sobą konieczność udostępnienia takiego ubrania dla pracowników jak wzmacniane buty, kask ochronny czy spodnie, t-shirt bądź koszulę.

Jeszcze inaczej wygląda realizacja działań w chłodniach lub ogólnie w chłodzie, bo potrzeba odzieży z ociepleniem. Jeżeli szukacie miejsca, w którym zamówicie sprawdzoną odzież do pracy – służymy pomocą!

Odzież pracownicza i uniformy służbowe - jaki jest ich cel?

Jeśli chodzi o praktyczny aspekt wyposażenia pracowników w uniform służbowy, to w grę wchodzi między innymi bezpieczeństwo – zarówno samej osoby, jak i niekiedy firmowego asortymentu. Jak to możliwe? Wystarczy wyobrazić sobie pracę na stacji paliw albo jako kierowca cysterny.

Na co dzień w tych zawodach ma się do czynienia z łatwopalnymi substancjami, które są dodatkowo bardzo wrażliwe na jakiekolwiek iskry czy najdrobniejsze wyładowania elektrostatyczne. Aby uniknąć ryzyka zapłonu, przyda się w tym przypadku antyelektrostatyczna odzież ochronna dla pracowników typu ESD. Niweluje ona ryzyko „przeskoku” iskier, a tym samym stanowi efektywne zabezpieczenie.

Bogata oferta odzieży roboczej dla pracowników

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasem istotne są także nie tyle stricte praktyczne, ile eleganckie stroje firmowe. Przydadzą się na przykład podczas pracy w banku, renomowanych punktach lub placówkach państwowych. W tym celu proponujemy Wam bluzki służbowe, dzięki którym wygląd pracowników będzie w każdym momencie schludny oraz bardzo profesjonalny. Oczywiście oprócz tego przygotowaliśmy również koszule skierowane dla branży handlowej, motoryzacyjnej, gastronomicznej, przemysłowej, a nawet dla służb państwowych jak policja czy polskie leśnictwo.

Jeżeli chcecie zamówić odzież dla swoich pracowników, u nas znajdziecie najciekawszą ofertę. Proponujemy eleganckie i praktyczne ubrania, dzięki czemu każda zatrudniona osoba będzie mieć zapewnione odpowiednie bezpieczeństwo, a na dodatek schludny strój spowoduje, że stanie się ona godna zaufania w oczach klientów. Zapraszamy!

Schludny strój dla kelnera i kelnerki do restauracji

Co powinno wyróżniać ubiór kelnerki lub kelnera? Przede wszystkim elegancki minimalizm i – co najważniejsze – czystość oraz schludność. Dzięki temu klienci otrzymają sygnał, że znajdują się w lokalu o nienagannej kulturze oraz dbałości o porządek. Bo czy można wyobrazić sobie kelnera, który miałby na sobie mało widowiskowy dres lub podobne ubrania „na co dzień”? Oczywiście, że nie! Właśnie w tym celu proponujemy specjalnie przygotowane dla Waszego personelu koszule kelnerskie czy fartuchy barmańskie! Co je wyróżnia?

Przede wszystkim stawiamy na to, by każdy fartuch barmański czy koszula kelnerska cechowała się zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością. Świetnie zdajemy sobie też sprawę z tego, że lokale chcą być rozpoznawalne. Co w związku z tym proponujemy? Na przykład zapaski i fartuchy kelnerskie z logo! Umieszczenie na odzieży własnej grafiki po pierwsze skutecznie zwróci uwagę każdego klienta, a na dodatek w ciekawy sposób urozmaici samą garderobę, nadając jej detali, przyciągających wzrok.

Fartuch barmański i kelnerski - praktyczne aspekty

Praca barmana polega przede wszystkim na mieszaniu ze sobą różnokolorowych i zróżnicowanych komponentów, by w efekcie stworzyć piękne oraz przepyszne koktajle. Jak się to odbywa? Wszystkie składniki wkłada się do specjalnego shakera, a następnie po prostu wstrząsa. Jednak nie zawsze ten element uda się odpowiednio zamknąć, przez co powstaje ryzyko ubrudzenia białej koszuli choćby intensywnie niebieskim syropem albo likierem Blue Curacao. Jak temu zapobiec? Tu w grę wchodzi odpowiedni uniform, który ochroni ubranie.

Podobnie jest w przypadku kelnerów, którzy w trakcie noszenia potraw mogą je przypadkowo upuścić przez wyślizgnięcie się żywności z tacy. By uniknąć zabrudzenia ubioru roboczego, oferujemy fartuchy i zapaski kelnerskie z logo. Chcielibyście je spersonalizować i przystosować w konkretny sposób? W takim przypadku skontaktujcie się z nami, a wspólnie na pewno stworzymy znakomite stroje dla Twojego lokalu!