Koszule mundurowe Rudek

Koszula mundurowa z pagonami to jeden z podstawowych atrybutów tych organów służb państwowych, dla których umundurowanie stanowi ekwipunek obowiązkowy. Jako sprawdzony producent odzieży mundurowej, już od 20 lat dostarczamy koszule mundurowe sformalizowanym jednostkom państwowym, co pozwala nam oferować usługi oraz wyroby na najwyższym poziomie.

Posiadamy szeroki wybór fasonów koszul mundurowych na zamówienie, w tym z pagonami, przeznaczonych dla funkcjonariuszy różnych służb. Każda przygotowana przez nas koszula spełnia wymagania niezbędnych wytycznych i norm.

Zachęcamy do zakupu zarówno damskich koszul mundurowych, jak i tych męskich. Odpowiednio do wymogów dla poszczególnych służb wykonujemy koszule mundurowe na zamówienie – niebieskie, białe a także w odcieniach zieleni. Realizujemy także projekty indywidualne koszul mundurowych damskich i męskich.

Koszule mundurowe dla Policji

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości koszule mundurowe dla Policji. Każdy funkcjonariusz jest zobowiązany do ubierania się w regulaminową koszulę dla Policji. Jako doświadczony producent doskonale zdajemy sobie sprawę, że tego rodzaju asortyment musi być zróżnicowany ze względu na rozmaite rodzaje pełnionych przez funkcjonariuszy obowiązków służbowych.

Wszystkie koszule mundurowe dla policjantów szyte przez Rudek, wykonywane są wysokojakościowych materiałów. Dzięki temu koszule dla Policji naszej produkcji są wygodne, a zarazem bardzo wytrzymałe. Wykonujemy je w kolorze zgodnym z aktualnymi rozporządzeniami, do wyboru z krótkim lub długim rękawem. Nasza koszula mundurowa policyjna posiada usztywniane pagony, kieszenie, plisę i patki. Kołnierzyk przypinany jest na guziki. Napisy POLICJA wykonywane są metodą haftu i nadruku. Szyjemy męskie koszule mundurowe oraz taliowane koszule mundurowe damskie.

Koszule mundurowe dla straży

W asortymencie Rudek znajdują się ponadto doskonałej jakości koszule mundurowe strażackie. Umundurowanie OSP przewiduje do munduru służbowego koszule dla straży w kolorze niebieskim, natomiast podczas uroczystości państwowych i strażackich wymagane są białe koszule mundurowe.

Jako producent szyjemy wszystkie rodzaje koszul mundurowych dla straży, dedykowane zarówno do umundurowania służbowego, jak i wyjściowego. Wykonujemy je z długim lub krótkim rękawem, patkami, pagonami oraz wyszywanymi napisami. Nasz projekt koszuli mundurowej uwzględnia również strażackie dystynkcje, które z łatwością będzie można dopiąć do lewej kieszeni.

Bawełniano-poliestrowa tkanina w odpowiednim kolorze gwarantuje dobrą przepuszczalność powietrza. Koszule mundurowe białe dostępne są z opcją oksydowanych guzików oraz kołnierzykiem typu słowackiego. Damska koszula mundurowa dla Straży jest odpowiednio skrojona tak, aby była dopasowana do kobiecej sylwetki.

Starannie uszyte, dobrze leżące białe koszule mundurowe naszej produkcji będą miały decydujący wpływ na właściwą prezentację podczas uroczystości i obchodów mających charakter oficjalny.

Koszule mundurowe dla leśnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koszul mundurowych dla leśnictwa. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska w skład umundurowania dla osób uprawnionych do ich noszenia wchodzą dwie koszule w różnych wariantach. Do munduru wyjściowego jest to koszula biała, zaś do codziennego obowiązuje kolor oliwkowy. Obie wersje dozwolone są z długim, jak i krótkim rękawem.

Jako producent uwzględniamy nowe wzory umundurowania dla służby leśnej. Koszule dla leśnictwa wykonujemy z praktycznej i wyjątkowo przyjemnej elanobawełny w kolorze oliwkowym, khaki oraz białym, z rozróżnieniem na koszulę mundurową męską i damską.

Koszule służbowe dla ochroniarzy

Fason zbliżony do niebieskich koszul mundurowych ze względu na schludność i dobry gatunek materiałów bardzo chętnie jest stosowany w modelach koszul służbowych dla pracowników ochrony.

Osoby zatrudnione na tego rodzaju stanowisku bez wątpienia stanowią wizytówkę ochranianego miejsca oraz marki. Koszule dla ochroniarzy decydują o tym, jak ubrana w nią osoba prezentuje się na stanowisku pracy. Każda koszula dla pracownika ochrony wykonana przez naszą firmę jest efektowna, a zarazem bardzo wygodna, świetnie dopasowując się do każdej sylwetki. Istnieje również możliwość wykonania na ubraniu haftu lub nadruku z logo Państwa firmy. Modele oferujemy z krótkim i długim rękawem oraz ciekawymi, wyróżniającymi się optycznie dodatkami w kolorze czarnym.

Zamawiając koszule damskie i męskie mundurowe produkcji Rudek, wybieracie Państwo sprawdzonego producenta z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Projekty naszych wyrobów opracowujemy z dużą pieczołowitością. Zależy nam, by każdy egzemplarz męskiej koszuli mundurowej zapewniał pełną swobodę ruchów. Jednocześnie naszym celem jest, by komfortowa w noszeniu koszula damska mundurowa wyprofilowana była w taki sposób, by doskonale dopasowywać się do ciała.

W firmie Rudek zamówią Państwo odzież elegancką i wytrzymałą, o krojach ściśle odpowiadających wymogom poszczególnych rodzajów służb.