Koszule reklamowe Rudek

Koszule reklamowe są doskonałym nośnikiem informacji o firmie i wyjątkowo pozytywnie wpływają na odbiór marki.

Firma Rudek zajmuje się produkcją ubrań firmowych w modnych fasonach i najlepszej jakości. Naszą ofertę kierujemy zarówno do mniejszych firm, które poszukują nietuzinkowych prezentów dla kluczowych kontrahentów, jak i dużych przedsiębiorstw realizujących szeroko zakrojone kampanie reklamow

Każda koszulka reklamowa szyta jest przez nas z wysokojakościowych materiałów, a zamówione przez klientów napisy i logo wykonywane są z precyzją oraz starannością. Dzięki temu nasze koszulki firmowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu różnych branżach.

Specjaliści Rudek pomogą Państwu wybrać odpowiedni wzór i opracować najlepszy projekt koszulki reklamowej. Jeśli organizują Państwo event, planują wyposażyć swoją kadrę w zunifikowaną odzież pracowniczą lub pragną w oryginalny sposób odróżnić się od konkurencji – gorąco polecamy nasze produkty. Sprawią one, że Państwa pracownicy oraz obdarowani będą się prezentować w koszulkach reklamowych szczególnie efektownie.

Rudek to doświadczony producent szyjący praktyczne, a zarazem stylowe ubrania firmowe, które cieszą się doskonałą opinią na rynku.

Koszule męskie reklamowe - idealne dla handlowców

Nie bez powodu mówi się, że “jak Cię widzą – tak Cię piszą”. W pracy przedstawiciela handlowego niezwykle istotne istotna jest schludna prezencja. Gdy pracownik ma na sobie koszulę męską biznesową z logo, reprezentuje on przede wszystkim firmę, do której ono należy. Warto zadbać więc o to, aby handlowcy prezentowali się jak najlepiej podczas rozmów z klientami.

Oferujemy koszule męskie biznesowe o różnych krojach, stworzone z myślą o wielu godzinach spędzonych w samochodzie w różnych temperaturach. Podczas produkcji sięgamy po sprawdzone i pewne materiały, które są całkowicie bezpieczne dla ludzkiej skóry. Doskonale wiemy, że handlowcy często spędzają całe dnie na wizytach w różnych firmach i trudnych rozmowach. Dlatego szyte przez nas koszule biznesowe męskie są oddychające, przewiewne i lekkie. Materiał, z którego je produkujemy, nie jest podatny na gniecenie, co zapewnia schludny wygląd nawet po kilku godzinach pracy.

Damskie koszule reklamowe

Koszule reklamowe damskie to świetny element stacjonarnej kampanii marketingowej. Nienaganna prezencja działa jak magnes na zainteresowanych i potencjalnych klientów. Wybór ten może okazać się przydatny szczególnie w przypadku hostess na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, eventach promocyjnych czy spotkaniach biznesowych. Koszule reklamowe slim dla kobiet to eleganckie i zawsze dobrze widziane rozwiązanie.