Co wyróżnia odzież dla sprzedawców?

Praca jako sprzedawca to ciągły kontakt z klientem. Czy to proste zajęcie? To zależy – w końcu klienci są różni. Mimo wszystko w każdej z tych sytuacji kasjer powinien zachować zimną krew i profesjonalność.

Czy to wszystko? Niezupełnie, ponieważ musi też wzbudzać zaufanie, a jednym z kluczowych elementów jest odpowiedni uniform pracowniczy. Jeżeli chcecie przygotować dla swojego personelu odpowiedni strój sprzedawcy – służymy pomocą!

Przede wszystkim schludność! Czy można na przykład wyobrazić sobie strój sprzedawcy w sklepie spożywczym, który jest zniszczony i cały poplamiony? Oczywiście, że nie, gdyż świadczyłoby to o braku profesjonalizmu, a nawet o nieodpowiednim zachowaniu higieny w danym miejscu. Podobnie byłoby w przypadku placówki handlowej z odzieżą, choć w tym przypadku uniformy pracownicze powinny cechować się swoistą elegancją oraz… po prostu być trendy!

 

Jeszcze inaczej odzież robocza do sklepu będzie wyglądać w przypadku stacji benzynowej. Pracownicy z jednej strony muszą obsługiwać klientów jako sprzedawcy, ale z drugiej dbać o samą stację, a to wiąże się z pracą fizyczną. Odzież do pracy w sklepie na stacji benzynowej to zazwyczaj schludna koszula lub t-shirt, ale też solidne spodnie typu bojówki i polar, bo przecież podjazd trzeba sprzątać nawet i mroźną zimą!

Najlepsze uniformy dla pracowników sklepowych

Jako zaufany dostawca odzieży dla obsługi sklepów proponujemy rozmaite warianty ubrań. Nasz asortyment nada się zarówno na stacjach benzynowych, sklepach spożywczych, jak i w eleganckich, renomowanych miejscach. Jesteśmy gotowi przygotować dokładnie takie uniformy, jakie sobie zażyczycie. Jeżeli jesteście zainteresowani – prosimy o kontakt, a na pewno uda nam się sprostać Waszym oczekiwaniom!

Fartuchy z własnym logo w dowolnych ilościach

W naszym sklepie możecie zamówić schludne fartuchy z logo firmy w dowolnych ilościach. Niezależnie od tego, czy prowadzicie mały i skromny lokal, w którym pracuje zaledwie kilka osób, czy w grę wchodzi prężnie działająca sieć – każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Proponowane przez nas fartuchy wykonujemy z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu możecie być pewni, że nie tak łatwo je uszkodzić. Nie należy też zapominać, że rodzaj samego materiału również przekłada się na jego prezencję oraz elegancję. Jeżeli szukacie uniformu dla pracowników – skontaktujcie się z nami, a zaproponujemy ofertę spełniającą wszelkie oczekiwania!