Polary z firmowym nadrukiem

Praca w warunkach, w których pracownicy mają codziennie do czynienia z chłodem, nie należy do najprostszej i najprzyjemniejszej. Chodzi oczywiście o wykonywanie zadań w różnego rodzaju chłodniach, podczas robót budowlanych w chłodne dni, a nawet na stacji benzynowych, bo ktoś przecież musi czyścić podjazd — nawet w samym środku zimy! Jak każdy dobrze wie, w obowiązku pracodawcy jest z kolei zapewnienie zatrudnionym w jego firmie osobom należytego asortymentu. Co w tym przypadku wchodzi w grę? Między innymi polary z nadrukiem firmowym zapewniające komfort i ciepło. Potrzebujecie tego rodzaju garderoby? U nas znajdziecie zarówno polary damskie, jak i męskie. Robocze uniformy to nasza specjalność!


Polary firmowe z logo dla Waszych pracowników

Stwierdzenie, że nikt nie lubi odczuwać chłodu to nic nowego, ale mimo wszystko warto o tym wspominać w kontekście pracy. Zgodnie z prawem każdy pracownik powinien mieć zapewnione odpowiednie warunki, a więc w grę wchodzi opisana w przepisach BHP temperatura. Jeżeli jest ona niższa aniżeli wyznaczone minimum — pracodawca musi zapewnić niezbędne wyposażenie. Aby Wam to ułatwić, proponujemy szeroką gamę produktów, z czego na uwagę zasługują między innymi polary reklamowe z nadrukiem firmowym.
Można powiedzieć, że bluza polarowa z logo firmy to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dlaczego? Z jednej strony spełnione są wszelkie przepisy, a tym samym pracownik ma zapewniony komfort i godziwe warunki. Z drugiej zaś umieszczenie na ubraniu nadruku to dobry sposób na udany marketing. Nic dodać, nic ująć — polar z własnym logo lub haftem przykuje wzrok każdej osoby!


Bogata oferta polarów firmowych

U nas znajdziecie polary reklamowe, które z całą pewnością przypadną do gustu Waszym pracownikom. Co najważniejsze — są ciepłe, wygodne, a także nie krępują ruchu, no i… wyglądają bardzo stylowo! Pod względem dostępnych rozmiarów proponujemy wielkości od XS aż po XXL, a więc idealnie dopasujecie polary dla każdej zatrudnionej osoby. Nie macie pewności, co okaże się najbardziej opłacalne albo potrzebujecie czegoś specjalnego? Nie wahajcie się i skontaktujcie się z nami, a na pewno zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom!


Tabele rozmiarów

Pobierz odpowiednią tabelę rozmiarów dla danej kategorii:

Formularze zamówienia

Pobierz odpowiedni formularz zamówienia dla danej kategorii: