Koszulki z haftem

Haft na koszulce to rozwiązanie, które zapewnia maksymalną wytrzymałość i solidność naniesionego wzoru. Innymi słowy, w tym przypadku nie ma mowy o żadnym spękaniu nadruku albo problemach związanych z niezadowalającą estetyką. To przede wszystkim z tego względu koszulki z haftem cieszą się ogromną popularnością, jeśli chodzi o wykorzystanie ich jako narzędzie reklamowe. Jeśli chcielibyście zaopatrzyć się w te elementy garderoby — ich szeroką ofertę znajdziecie właśnie u nas!


T-shirty i koszule męskie z haftem dla każdego

Nie da się ukryć, że haft komputerowy to najlepsza z dostępnych dotychczas technik nanoszenia na ubrania różnego rodzaju wzorów. Chcielibyście ozdobić ubranie logo firmy? A może odręcznym rysunkiem przedstawiającym charakterystyczny element bądź maskotkę Waszego przedsiębiorstwa? W każdym przypadku koszula męska z haftem albo jej damski wariant okaże się strzałem w dziesiątkę!

W grę wchodzi zarówno estetyka, jak i wspomniana już wcześniej odporność. Tak wykonany element garderoby wytrzyma próbę czasu i regularne pranie bez żadnego problemu! Oferowane przez nas rozwiązania idealnie nadadzą się jako uniform pracowniczy w każdym miejscu, w którym liczy się nienaganna prezencja. Gastronomia, praca biurowa, dział handlowy — to tylko niektóre z branż ceniących odzież z nadrukami. Jaki jest tego powód? Klient w kontakcie ze schludnie ubranym pracownikiem będzie mieć pewność, że ma do czynienia z profesjonalistą, co jednocześnie przekłada się na dbanie o wizerunek firmy. U nas macie niepowtarzalną okazję zamówić dokładnie takie ubrania, jakie tylko chcecie — w wybranych rozmiarach oraz z indywidualnie zaprojektowaną grafiką!


Tabele rozmiarów

Pobierz odpowiednią tabelę rozmiarów dla danej kategorii:

Formularze zamówienia

Pobierz odpowiedni formularz zamówienia dla danej kategorii: