O firmie

Firma "RUDEK" powstała w roku 1995 i od początku jest firmą rodzinną. Przez lata naszej działalności zajmowaliśmy się szyciem odzieży lekkiej a w szczególności produkcja koszul i bluzek typu koszulowego. Dostarczamy koszule dla Policji, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, Agencji Ochrony i innych służb mundurowych. Znacząca część naszej produkcji zajmuje odzież dla pracowników hipermarketów i marketów, sieci sklepów, restauracji i hoteli. 


Szyjemy koszule i bluzki firmowe, reklamowe ,na których umieszczamy logo w formie haftu, sitodruku i metodą floku na różnych elementach produktu. Profesjonalny zespół pracowniczy, nowoczesny park maszynowy i wieloletni kontakt z producentami i importerami tkanin pozwala nam na podjecie nawet najbardziej skomplikowanych i nowatorskich projektów naszych klientów.

Jeżeli zależy Ci, na ubraniu pracowników nie w "chiński gotowiec" a w  "polski produkt" w którym kolorystyka jest zgodna z kolorami Twojego  logo, a fason odpowiada oczekiwaniom Twoim i Twoich  pracowników  to dobrze trafiłeś.

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą to odszyjemy wzory odzieży i wspólnie ustalimy, zaprojektujemy i  stworzymy nowy wizerunek Twojego pracownika.